Jaunumi

Beramās vates priekšrocības

BERAMĀS VATES PRIEKŠROCĪBAS

Beramās vates izmaksas ir par 20% zemākas, salīdzinājumā ar citiem siltināšanas veidiem, turklāt tai nav atgriezumu, kas padara tās izmantošanu vēl izdevīgāku.

Siltināšana ar beramo vati ir daudz ātrāka salīdzinājumā ar ruļļu vai lokšņu materiālu. Vislabākais beramās vates iestrādes veids ir ar speciālas mehāniskās ierīces palīdzību, kas darbojas arī kā materiāla uzirdinātājs, nodrošinot optimālo patēriņu. Ar šo tehnoloģiju iespējams nosiltināt līdz 100 m2 dienā. Pēc iestrādes beramā akmens vate sēžas tikai par 5%.

Salīdzinājumā ar ruļļu un lokšņu materiāliem beramā akmens vate veido vienmērīgu siltumizolācijas slāni bez spraugām un salaidumiem, kā arī cieši aizpilda vietas ap komunikācijām un jumta konstrukcijām, nodrošinot augstu siltumnoturību. Siltumizolācijas īpašības tā saglabā visā ēkas kalpošanas laikā. Tās īpatnējā siltumvadītspēja ir 0.041 W/mK saskaņā ar EN13162.

Akmens vate ir ugunsdroša. Tai ir A1 klase kas atbilst absolūti nedegošam materiālam.

Kā pierādījums tam katru gadu būvniecības izstādē ir PAROC stends, kur vate tiek dedzināta ar atklātu liesmu 900 grādu C temperatūrā.

Beramā akmens vate nav ķīmiski apstrādāta, tādēļ jums nav jāuztraucas par savu veselību baidoties no kaitīgu vielu izdalīšanās.

Akmens vate ir elpojošs materiāls, kas pasargās no sēnīšu un pelējuma rašanās vietās, kur siltumizolācija saskaras ar ēkas konstrukcijām.

Akmens vate ir viegla, bet ar lielu blīvumu. Tās blīvums ir lielāks (45 kg/m3) kā minērālvatēm ruļļos (10 kg/m3) tādējādi nenotiek konvekcija (gaisa plūsma) caur vati, samazinot siltuma zudumu.

Salīdzinājumā ar ekovati PAROC akmens vate nav hidroskopiska (neuzsūc mitrumu), tādēļ nenotiek papildu siltuma zudumi mitrā laikā. Turklāt, uzsūcot un izdalot mitrumu, no celulozes izolācijas izdalās arī ķimiskās vielas ar ko tā ir apstrādāta.
2015-05-05 10:00